Registracija tel.:
+370 5 2078137
Darbo laikas:
I-V 08.00 -19.00

MOTERS IŠTYRIMO PROGRAMOS

Siūlome rinktis iš trijų profilaktinio ištyrimo programų, kurios gali įspėti apie svarbius organizmo pokyčius. Programos pasirinkimas priklauso nuo moters savijautos, rizikos veiksnių ir asmeninių galimybių.

Pirminę ištyrimo programą moterims sudaro tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Paėmus kraujo atliekama 15 tyrimų – įvertinama skydliaukės, kasos, inkstų veikla, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis.

Vidutinė ištyrimo programa moterims sudaryta iš dažniausiai skiriamų pačių svarbiausių 26 laboratorinių tyrimų. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitamino D kiekis.

Išplėstinę ištyrimo programą pasirenka moterys, jaučiančios poreikį išsitirti „visą organizmą“.

Ši programa išsiskiria labai plačiu laboratorinių tyrimų spektru. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Atliekami ne tik patys svarbiausi ir dažniausiai skiriami laboratoriniai tyrimai, bet ir retesni – įvertinantieji širdies kraujagyslių sistemos būklę, kai kurie vėžiniai žymenys ir kt.

Pirminę ištyrimo programą moterims verta rinktis net ir tuomet, kai jaučiatės puikiai, bent kartą per metus nuo 16–18 metų amžiaus. Išsitirti siūlome išsamiau ne tik profilaktiškai, bet ir pajutus bendrą silpnumą, nepaaiškinamą nuovargį, kitus nekonkrečius sveikatos sutrikimo požymius. Taip pat reikia įvertinti, ar artimi giminaičiai nesirgo (neserga) sunkiomis ligomis, darbo rizikos veiksnius, ilgalaikio streso neigiamą poveikį, didesnę geležies stokos, skydliaukės hormonų gamybos sutrikimo riziką ir kt.

Ypač savo sveikata susirūpinkite sulaukusios menopauzės laikotarpio – sumažėjus estrogenų, įvykus kitiems organizmo pokyčiams gali augti ligų rizika. Taip pat daugiau dėmesio sveikatai skirkite nėštumo, ponėštuminiu laikotarpiais.

Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje dažniausios moterų mirties priežastys – kraujotakos sistemos ligos, piktybiniai navikai, virškinimo sistemos susirgimai.

Pirminė

54 EUR  Daugiau

ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

VIDUTINĖ

104 EUR  Daugiau

ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

IŠPLĖSTINĖ

192 EUR  Daugiau

ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Hormonų programa

70 EUR Daugiau
ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Policistinio kiaušidžių sindromo ištyrimo programa

38 EUR Daugiau
ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Priešvėžinė moterų ištyrimo programa

77 EUR Daugiau
ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Priešvėžinė kiaušidžių ir gimdos ištyrimo programa

65 EUR Daugiau
ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Priešvėžinė išplėstinė kiaušidžių ir gimdos ištyrimo programa

87 EUR Daugiau
ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

TORCH infekcijų programa (planuojant nėštumą)

34 EUR Daugiau
ištyrimo programa moterims.Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!
Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

VYRo IŠTYRIMO PROGRAMOS

Siūlome rinktis iš trijų profilaktinio ištyrimo programų, kurios gali įspėti apie svarbius organizmo pokyčius. Programos pasirinkimas priklauso nuo vyro savijautos, rizikos sveikatai veiksnių ir asmeninių galimybių.

Pirminėje ištyrimo programoje vyrams – tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Paėmus kraujo atliekama 14 tyrimų – įvertinama skydliaukės, kasos, inkstų veikla, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis. Taip pat ištiriamas prostatos vėžio žymuo.

Vidutinė ištyrimo programa vyrams sudaryta iš dažniausiai skiriamų pačių svarbiausių 24 laboratorinių tyrimų. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymuo ir vitaminas D kiekis.

Išplėstinę ištyrimo programą pasirenka vyrai, norintiems ištirti „visą organizmą“. Ši programa išsiskiria itin plačiu laboratorinių tyrimų spektru. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D. Programa taip pat apima retesnius kraujo tyrimus, skirtus įvertinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, kai kuriuos vėžinius žymenis ir kt.

Startinio ištyrimo programą vyrams siūloma rinktis sulaukus pilnametystės. Išsitirti siūloma išsamiau ne tik profilaktiškai, bet ir pajutus bendrą silpnumą, nepaaiškinamą nuovargį, erekcijos sutrikimą, kitus nekonkrečius sveikatos sutrikimo požymius. Taip pat reikia įvertinti, ar artimi giminaičiai nesirgo (neserga) prostatos vėžiu, darbo rizikos veiksnius, ilgalaikio streso neigiamą poveikį ir kt.

Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje dažniausiai vyrai miršta dėl kraujotakos sistemos ligų ir piktybinių navikų. Laiku pakeitus kai kuriuos gyvenimo būdo įpročius susirgimų riziką galima žymiai sumažinti.

Pirminė

47 EUR Daugiau

ištyrimo programa vyrams. Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Išplėstinė

180 EUR Daugiau

ištyrimo programa vyrams. Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Išplėstinė

180 EUR Daugiau

ištyrimo programa vyrams. Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Priešvėžinė vyrų ištyrimo programa

52 EUR Daugiau

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

VAIKo IŠTYRIMO PROGRAMOS

Vaikai – ypač jautri pacientų grupė. Jų fiziologija per metus greitai keičiasi. Be to, šiuo laikotarpiu formuojasi ir žmogaus sveikatos pagrindai. Atidžiai sekti fizinės brandos eigą leidžia pažangūs profilaktiniai tyrimai.

Atliekant vaiko ištyrimo programą vieną kartą paėmus kraujo iš venos atliekama net 12 tyrimų, kurie padeda įvertinti sveikatos būklę ir riziką susirgti dažniausiai pasitaikančiomis ligomis. Daug dėmesio skiriama medžiagų, labai reikalingų sparčiai augančiam organizmui, įsisavinimo rodikliams. Į komplektą taip pat įtrauktas šlapimo tyrimas, kuris padeda įvertinti inkstų ir šlapimo takų veiklą.

Reguliariai atlikti šiuos tyrimus rekomenduojama nuo kūdikystės iki 18 metų amžiaus. Paskubėti reikia pastebėjus vaiko sveikatos, mitybos ar elgesio neigiamus pokyčius. Net kai vaikas neturi nusiskundimų, atlikus tyrimus gali atsiskleisti nerimą kelianti situacija.

Naujausiais Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje 2014–2018 m. sergančių vaikų skaičius didėjo nuo 778,5 iki 817,2 iš 1 000 vaikų. Juos jau kamuoja ir suaugusiųjų ligos.

Vaikas

62 EUR Daugiau

Ištyrimo programa vaikams. Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Moksleivis

42 EUR Daugiau

Moksleivio sveikatos ištyrimo programa. Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

PO COVID-19

COVID-19 liga pasirodė esanti labai klastinga, galinti nulemti ilgalaikius liekamuosius reiškinius sveikatai. Iki 50 % asmenų, persirgusių ūmine COVID-19 infekcija, įvairūs negalavimai kamuoja nuo kelių mėnesių iki pusės metų. Jeigu po ligos jaučiate ar patiriate žemiau išvardintus simptomus, rekomenduojame mūsų specialistų kruopščiai atrinktų laboratorinių tyrimų persirgusiems COVID-19 infekcija programas. Jas taip pat rekomenduojame ir persirgusiems, tačiau simptomų nejaučiantiems asmenims.

Pagrindinės programos siūlomais tyrimais įvertinsime bendrąją sveikatos būklę, skydliaukės, inkstų ir kepenų veiklą, aptiksime galimus uždegiminius procesus, nustatysime galimą trombozių (kraujo krešulių susidarymo) riziką. Pasirinkusiems išplėstinę programą, papildomai įvertinsime širdies nepakankamumo riziką ir svarbiausių vitaminų koncentraciją kraujyje. Atlikdami šiuos tyrimus galite laiku užkirsti kelią rimtoms dėl COVID-19 išsivysčiusioms ar paūmėjusioms ligoms.

Kodėl reikalingi tyrimai po COVID-19 ligos?

Laboratorinių tyrimų poreikis persirgus COVID-19 liga priklauso nuo ligos sunkumo ir po ligos jaučiamų simptomų. Daugumai asmenų patologinės laboratorinių tyrimų vertės yra nustatomos ligos periodu, o sveikstant jos normalizuojasi. Persirgus lengva COVID-19 forma ir nesant jokių liekamųjų reiškinių, laboratoriniai tyrimai gali būti atliekami profilaktikos tikslais. Asmenims, kurie persirgo sunkesnėmis COVID-19 formomis, kuriems ligos metu buvo nustatyti laboratorinių tyrimų pakitimai, kurie ligos metu buvo hospitalizuoti ir po ligos buvo reikalinga reabilitacija, taip pat tiems, kuriems ilgą laiką po ligos pasireiškia įvairūs nepaaiškinami simptomai, racionalu išsitirti ne tik pagrindinius bendrojo kraujo, biocheminius kepenų ar inkstų funkcijų rodiklius:

Yra gerai žinoma, kad COVID-19 liga lemia skydliaukės funkcijų sutrikimus, todėl juos padės atpažinti TTH tyrimas.
Ketvirtadaliui hospitalizuotų COVID-19 pacientų ir trečdaliui į reanimaciją hospitalizuotų COVID-19 pacientų išsivysto širdies nepakankamumas, kuris gali turėti rimtas pasekmes sveikatai ar net gyvybei. Siekiant įvertinti širdies nepakankamumo riziką po COVID-19 ligos, reikalingas NT-proBNP tyrimas.
COVID-19 liga yra siejama su padidėjusia krešėjimo sistemos aktyvacija, padidėjusia krešulių susidarymo (trombozių) rizika. Jai įvertinti rekomenduojamas d-dimerų tyrimas.
Normalios vitaminų (folio rūgšties, B12, vitamino D) koncentracijos yra siejamos su palankesnėmis COVID-19 ligos išeitimis, mažesniu COVID-19 infekcijos (tame tarpe ir pakartotinos) dažniu, mažesne sunkios COVID-19 infekcijos formos rizika, teigiama ligos eiga susirgus.
Po COVID-19 ligos liekantys ar naujai pasireiškiantys simptomai:

nuolatinis didelis silpnumas ar silpnumas atsistojus;
įprastinio fizinio krūvio netoleravimas;
kosulys, dusulys;
užsitęsęs karščiavimas;
nemiga, dažni pabudimai ar vaizdingi košmariški sapnai;
sutrikusi trumpalaikė atmintis, gebėjimas koncentruotis ir išlaikyti dėmesį;
nuotaikų kaitos;
krūtinės, pilvo, sąnarių, galvos skausmai;
širdies plakimai;
moterims menstruacijų ciklo sutrikimai;
išlikęs uoslės ir skonio sutrikimas;
nepaaiškinami bėrimai;
plaukų slinkimas.

Pirminė

78 EUR Daugiau

Ištyrimo programa persirgus COVID-19 infekcija NAUJIENA! Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Išplėstinė

153 EUR Daugiau

Išplėstinė ištyrimo programa persirgus COVID-19 infekcija Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

10+

metų 

sėkmingo darbo sveikatos priežiūros srityje

10

aukščiausios kvalifikacijos specialistų

aukščiausios kvalifikacijos specialistų

20 000

pacientų

Daugiau nei 20 000 pacientų konsultuotų mūsų klinikoje

Kodėl Jūs turėtumėte pasirinkti mus

Profesionalus ir rūpestingas personalas

Dirbantis personalas pasižymi aukštu profesionalumu, rūpestingumu ir nuoširdumu.

Aukščiausio lygio specialistų konsultacijos mūsų klinikoje

Mūsų klinikoje konsultuoja puikūs specialistai – ginekologai, kardiologai, vidaus ligų gydytojai, reabilitologai, kineziterapeutai, odontologai ir kt.

Greitas patekimas pas šeimos gydytoją

Jums nereikės laukti ilgose eilėse, mūsų klinikoje Jūs pateksite pas šeimos gydytoją kelių dienų bėgyje, o esant ūmiai ligai – tą pačią ar sekančią dieną.

Pažymos į darbovietę, darbo biržą, ugdymo institucijas

Greitai ir Jums patogiu laiku išduodame pažymas!

KORONAVIRUSO (COVID-19) TESTAVIMAS

1 minutė nuo geležinkelio stoties

DAUGIAU

personalas

Image Description

Laimutė Aničienė

Medicinos registratorė


 
Image Description

Audronė Atgalaitienė

Medicinos registratorė


 
Image Description

Evelina Bogdevičiūtė

Bendrosios praktikos slaugytoja


 
Image Description

Donata Lenkevič

Bendrosios praktikos slaugytoja


 

Živilė Vasiljeva

Bendrosios praktikos slaugytoja

 
Atsiliepimai iš mūsų vertingų klientų apie kliniką.

Atsiliepimai

mūsų klinika

Esame sudarę sutartis su šiomis draudimo bendrovėmis::

KONTAKTAI

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti mūsų medicinos centre!

Įmonės rekvizitai pavedimui atlikti :

VšĮ Krikščionių medicinos centras Įm.kodas : 186708649 SEB banko sąskaita: LT31 7044 0600 0437 0748

Email ADMINISTRACIJA:
vilnius@1kmc.lt
Email REGISTRATURA:
registratura@1kmc.lt
Telefonas:
+37052078137
Adresas:
Geležinkelio g. 6, vilnius, lietuva

PALIKTI UŽKLAUSĄ

CRM-форма появится здесь
We use cookies
Cookie preferences
Below you may find information about the purposes for which we and our partners use cookies and process data. You can exercise your preferences for processing, and/or see details on our partners' websites.
Analytical cookies Disable all
Functional cookies
Other cookies
Sutinku tik su slapukais ir privatumo politika Learn more about our cookie policy.
Change preferences Accept all
Cookies