Registracija tel.:
+370 5 2078137
Darbo laikas:
I-V 08.00 -19.00

MOTERS IŠTYRIMO PROGRAMOS

Siūlome rinktis iš trijų profilaktinio ištyrimo programų, kurios gali įspėti apie svarbius organizmo pokyčius. Programos pasirinkimas priklauso nuo moters savijautos, rizikos veiksnių ir asmeninių galimybių.

Pirminę ištyrimo programą moterims sudaro tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Paėmus kraujo atliekama 15 tyrimų – įvertinama skydliaukės, kasos, inkstų veikla, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis.

Vidutinė ištyrimo programa moterims sudaryta iš dažniausiai skiriamų pačių svarbiausių 26 laboratorinių tyrimų. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitamino D kiekis.

Išplėstinę ištyrimo programą pasirenka moterys, jaučiančios poreikį išsitirti „visą organizmą“.

Ši programa išsiskiria labai plačiu laboratorinių tyrimų spektru. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Atliekami ne tik patys svarbiausi ir dažniausiai skiriami laboratoriniai tyrimai, bet ir retesni – įvertinantieji širdies kraujagyslių sistemos būklę, kai kurie vėžiniai žymenys ir kt.

Pirminę ištyrimo programą moterims verta rinktis net ir tuomet, kai jaučiatės puikiai, bent kartą per metus nuo 16–18 metų amžiaus. Išsitirti siūlome išsamiau ne tik profilaktiškai, bet ir pajutus bendrą silpnumą, nepaaiškinamą nuovargį, kitus nekonkrečius sveikatos sutrikimo požymius. Taip pat reikia įvertinti, ar artimi giminaičiai nesirgo (neserga) sunkiomis ligomis, darbo rizikos veiksnius, ilgalaikio streso neigiamą poveikį, didesnę geležies stokos, skydliaukės hormonų gamybos sutrikimo riziką ir kt.

Ypač savo sveikata susirūpinkite sulaukusios menopauzės laikotarpio – sumažėjus estrogenų, įvykus kitiems organizmo pokyčiams gali augti ligų rizika. Taip pat daugiau dėmesio sveikatai skirkite nėštumo, ponėštuminiu laikotarpiais.

Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje dažniausios moterų mirties priežastys – kraujotakos sistemos ligos, piktybiniai navikai, virškinimo sistemos susirgimai.

Pirminė

54 EUR  Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 37,80 EUR

VIDUTINĖ

104 EUR  Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 72.80 EUR

IŠPLĖSTINĖ

192 EUR  Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 134,40 EUR

Hormonų programa

70 EUR Daugiau
Kaina užsakant per svetainę 64 EUR

Policistinio kiaušidžių sindromo ištyrimo programa

38 EUR Daugiau
Kaina užsakant per svetainę 34 EUR

Priešvėžinė moterų ištyrimo programa

77 EUR Daugiau
Kaina užsakant per svetainę 68 EUR

Priešvėžinė kiaušidžių ir gimdos ištyrimo programa

65 EUR Daugiau
Kaina užsakant per svetainę 59 EUR

Priešvėžinė išplėstinė kiaušidžių ir gimdos ištyrimo programa

87 EUR Daugiau
Kaina užsakant per svetainę 76 EUR

TORCH infekcijų programa (planuojant nėštumą)

34 EUR Daugiau
Kaina užsakant per svetainę 32 EUR
Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą!

VYRo IŠTYRIMO PROGRAMOS

Siūlome rinktis iš trijų profilaktinio ištyrimo programų, kurios gali įspėti apie svarbius organizmo pokyčius. Programos pasirinkimas priklauso nuo vyro savijautos, rizikos sveikatai veiksnių ir asmeninių galimybių.

Pirminėje ištyrimo programoje vyrams – tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Paėmus kraujo atliekama 14 tyrimų – įvertinama skydliaukės, kasos, inkstų veikla, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis. Taip pat ištiriamas prostatos vėžio žymuo.

Vidutinė ištyrimo programa vyrams sudaryta iš dažniausiai skiriamų pačių svarbiausių 24 laboratorinių tyrimų. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymuo ir vitaminas D kiekis.

Išplėstinę ištyrimo programą pasirenka vyrai, norintiems ištirti „visą organizmą“. Ši programa išsiskiria itin plačiu laboratorinių tyrimų spektru. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D. Programa taip pat apima retesnius kraujo tyrimus, skirtus įvertinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, kai kuriuos vėžinius žymenis ir kt.

Startinio ištyrimo programą vyrams siūloma rinktis sulaukus pilnametystės. Išsitirti siūloma išsamiau ne tik profilaktiškai, bet ir pajutus bendrą silpnumą, nepaaiškinamą nuovargį, erekcijos sutrikimą, kitus nekonkrečius sveikatos sutrikimo požymius. Taip pat reikia įvertinti, ar artimi giminaičiai nesirgo (neserga) prostatos vėžiu, darbo rizikos veiksnius, ilgalaikio streso neigiamą poveikį ir kt.

Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje dažniausiai vyrai miršta dėl kraujotakos sistemos ligų ir piktybinių navikų. Laiku pakeitus kai kuriuos gyvenimo būdo įpročius susirgimų riziką galima žymiai sumažinti.

Pirminė

47 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 40 EUR

VIDUTINĖ

97 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 80 EUR

Išplėstinė

180 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 149 EUR

Priešvėžinė vyrų ištyrimo programa

52 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 47 EUR

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

VAIKo IŠTYRIMO PROGRAMOS

Vaikai – ypač jautri pacientų grupė. Jų fiziologija per metus greitai keičiasi. Be to, šiuo laikotarpiu formuojasi ir žmogaus sveikatos pagrindai. Atidžiai sekti fizinės brandos eigą leidžia pažangūs profilaktiniai tyrimai.

Atliekant vaiko ištyrimo programą vieną kartą paėmus kraujo iš venos atliekama net 12 tyrimų, kurie padeda įvertinti sveikatos būklę ir riziką susirgti dažniausiai pasitaikančiomis ligomis. Daug dėmesio skiriama medžiagų, labai reikalingų sparčiai augančiam organizmui, įsisavinimo rodikliams. Į komplektą taip pat įtrauktas šlapimo tyrimas, kuris padeda įvertinti inkstų ir šlapimo takų veiklą.

Reguliariai atlikti šiuos tyrimus rekomenduojama nuo kūdikystės iki 18 metų amžiaus. Paskubėti reikia pastebėjus vaiko sveikatos, mitybos ar elgesio neigiamus pokyčius. Net kai vaikas neturi nusiskundimų, atlikus tyrimus gali atsiskleisti nerimą kelianti situacija.

Naujausiais Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje 2014–2018 m. sergančių vaikų skaičius didėjo nuo 778,5 iki 817,2 iš 1 000 vaikų. Juos jau kamuoja ir suaugusiųjų ligos.

IŠTYRIMO PROGRAMA VAIKAMS

62 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 39 EUR

Moksleivis

42 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 29 EUR

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

SVEIKATA BESIRŪPINANTIEMS IŠTYRIMO PROGRAMOS

IŠTYRIMO PROGRAMA PERSIRGUS COVID-19 INFEKCIJA

78 EUR Daugiau


IŠPLĖSTINĖ IŠTYRIMO PROGRAMA PERSIRGUS COVID-19 INFEKCIJA

153 EUR Daugiau


Ištyrimo programa besilaikantiems dietos, vegetarams, veganams

80 EUR Daugiau


Ištyrimo programa vaikams persirgus COVID-19 infekcija

56 EUR Daugiau


Antsvorio ištyrimo programa

55 EUR Daugiau


Geros savijautos ištyrimo programa

52 EUR Daugiau


Ištyrimo programa aktyviai sportuojantiems

112 EURDaugiau


Ištyrimo programa visiems

34 EUR Daugiau

Anti-RBD SARS-CoV-2 (koronaviruso) IgG antikūnai (kiekybiniai) NEMOKAMAI

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

SKYDLIAUKĖS IŠTYRIMO PROGRAMOS

Greitai nuvargstate, blogėja atmintis, kamuoja nerimas ar net depresija, nuolat šalta? O gal slopsta seksualumas, prigeso žvilgsnis, sausėja oda, slenka plaukai, auga svoris, be priežasties pila prakaitas, permuša širdį, sutriko mėnesinės? Paskubėkite išsitirti skydliaukę! Kai ji hormonų gamina per mažai, susergame hipotiroze, o kai per daug – hipertireoze.

Ši mažytė liauka, esanti priekinėje kaklo dalyje, reguliuoja viso organizmo veiklą. Nuo skydliaukės hormonų priklauso ne tik širdies, smegenų, kepenų, inkstų, lytinių ir kitų organų veikla, nėštumo eiga, bet ir elgesys, intelektas, grožis. Kartais žmogui tenka aplankyti daugybę gydytojų, bet ligos priežastis paaiškėja tik ištyrus skydliaukę. Bene pusei pacientų skydliaukės ligos nustatomos pavėluotai.

Pirminė ištyrimo programa paėmus kraujo leidžia nustatyti 3 pagrindinių skydliaukės hormonų rodiklius, taip pat ištiriami antikūnai prieš skydliaukę. Antikūnų suradimas lemia gydymo taktikos ar prevencijos priemonių parinkimą, skydliaukės veiklos stebėjimo dažnumą. Visiems žmonėms patariama išsitirti skydliaukės hormonus sulaukus jau 35 metų amžiaus.

Išplėstinė skydliaukės ištyrimo programa paėmus kraujo atskleidžia 6 svarbiausius šios liaukos funkciją parodančių hormonų ir baltymų rodiklius, gaunama informacija apie imuninį, navikinį skydliaukės pažeidimus. Per vėlai nustačius ligą tenka gydyti ne vieną gyvybiškai svarbų organą.

Skydliaukė labai jautri – lyg plazdantys drugelio sparnai. Jos hormonų gamybos sutrikimą gali lemti lėtinis stresas, autoimuninės reakcijos, infekcijos, jodo stygius ar perteklius, padidinta radiacija, paveldimumas, įtemptas darbas, oro tarša ar buityje esančios cheminės medžiagos. Be tyrimo skydliaukės hormonų gamybos sutrikimų nustatyti neįmanoma.

Pirminė skydliaukės ištyrimo programa

33 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 29 EUR

Išplėstinė skydliaukės ištyrimo programa

60 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 54 EUR

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

KEPENŲ IR TULŽIES IŠTYRIMO PROGRAMOS

Gyvenimo šaltinis, sielos namai, širdies motina – taip vaizdžiai dar nuo senų laikų apibūdinamos kepenis. Jos žmogaus organizme atlieka dešimtis gyvybiškai svarbių funkcijų. Kepenys dalyvauja medžiagų apykaitoje, valo organizmą, reguliuoja kraujo ir cukraus kiekį, kontroliuoja cholesterolio, kai kurių hormonų, fermentų veiklą, gamina ir išskiria tulžį, kaupia tam tikrus vitaminus ir kt. Todėl nuo kepenų priklauso svarbiausių organų, limfinės sistemos veikla, psichikos būklė.

Kai kepenys pažeidžiamos (vaistų, alkoholio, hepatitų ir kt.), jos suriebėja, , vystosi cirozė, kepenų nepakankamumas. Susirgęs žmogus iš pradžių dažniausiai nieko nejaučia. Apie įsibėgėjančią kepenų ligą gali signalizuoti nebent silpnumo pojūtis, apetito stoka, nemalonus pojūtis po dešiniuoju šonkaulių lanku, pykinimas ir pan.

Pirminę ištyrimo programą sudaro pagrindiniai kepenų veiklą ir kepenų ląstelių pažeidimus atspindintys kraujo tyrimai – ištiriami kepenų fermentai ir tulžies pigmentas (bilirubinas).

Išplėstinę ištyrimo programą sudaro kepenų fermentų, dviejų tulžies pigmentų (bilirubinų) ir kitų rodiklių, padedančių išsamiau įvertinti kepenų ląstelių pažeidimus ir rezervinę kepenų funkciją, tyrimai. Rezervinės kepenų funkcijos rodiklis itin svarbus skiriant ilgalaikį stiprių vaistų (pvz. antibiotikų) vartojimo kursą.

Kepenis pažeidžia virusai, vaistai, alkoholis, netinkama mityba, autoimuniniai uždegimai ir kt. Jos neturi skausmo receptorių. Pacientui skauda, jei liga progresuoja ir pažeidžiami/prasideda tulžies pūslės ar latakų uždegimas. Kepenys gali atsistatyti – regeneruotis, kai jų pažeidimai nustatomi laiku. Kitu atveju, pavyzdžiui, negydomas kepenų suriebėjimas ilgainiui gali tapti ir mirties priežastimi.

Pirminė kepenų ir tulžies ištyrimo programa

14 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 12 EUR

Kepenų ištyrimo programa (vartojantiems vaistus, alkoholį, apsinuodijus)

68 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 59 EUR

Išplėstinė kepenų ir tulžies ištyrimo programa

35 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 31 EUR

Virusinių hepatitų ištyrimo programa

47 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 39 EUR

Ištyrimo programa prieš hepatito B vakcinaciją

22 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 20 EUR

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

INKSTŲ IŠTYRIMO PROGRAMOS

Inkstų ligos dažniausiai prasideda „tyliai“ – nejaučiama jokių simptomų. Laiku jų negydant pasekmės būna labai liūdnos. Sutrikus inkstų funkcijai nuodingos medžiagos pradeda kauptis organizme ir jį nuodija.

Inkstai valo kraują, reguliuoja mineralinių medžiagų ir skysčių pusiausvyrą, padeda reguliuoti kraujospūdį, aktyvuoja vitaminą D ir atlieka kitas svarbias funkcijas. Apie prasidedančią inkstų ligą gali signalizuoti lėtinis nuovargis, miego sutrikimai, apetito praradimas, kojų tinimas ir kt. Reikia skubiai kreiptis į medikus, jei jaučiamas skausmas juosmens srityje, atsiranda šlapinimosi sutrikimai, pakinta šlapimo spalva, pykina.

Pirminė inkstų funkcijos įvertinimo programa leidžia įvertinti ne tik šių organų veiklą, bet ir uždegimines šlapimo sistemos ligas, nustatyti uždegimo stiprumą.

Išplėstinė įvertinimo programa padeda išsamiau ištirti inkstų veiklą ir galimus pažeidimus, anksti diagnozuoti inkstų nepakankamumą. Ištiriami ankstyvieji inkstų funkcijos sutrikimo rodikliai, , inkstų glomerulų membranos pralaidumo rodikliai, nustatomos uždegiminės šlapimo takų ligos, uždegimo stiprumas.

Kaip skelbiama, lėtinės inkstų ligos paliečia kas dešimtą suaugusį žmogų. Apie 80–90 proc. ankstyvosios stadijos ligos atvejų lieka nediagnozuota, nes ligoniai nejaučia simptomų. Inkstų pažeidimų priežastys: įvairios infekcijos, cukrinis diabetas, aukštas kraujo spaudimas, širdies ir kraujagyslių ligos, nutukimas, alkoholis, gausus nuskausminamųjų vaistų vartojimas, paveldimumas ir kt.

Pirminė inkstų funkcijos įvertinimo programa

26 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 19 EUR

Išplėstinė inkstų funkcijos įvertinimo programa

69 EUR Daugiau

Kaina užsakant per svetainę 49 EUR

Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

BENDROS ORGANIZMO IŠTYRIMO PROGRAMOS

Celiakijos ištyrimo programa

133 EUR Daugiau


Probleminės odos ištyrimo programa

126 EUR Daugiau


Cukrinio diabeto ištyrimo programa

39 EUR Daugiau


Plaukų slinkimo ištyrimo programa

81 EUR Daugiau


Mažakraujystės ištyrimo programa

45 EUR Daugiau


Reumatinių ligų ištyrimo programa

91 EUR Daugiau


Kardiologinė (širdies) programa

67 50 EUR Daugiau


Ūmaus ir lėtinio kosulio ištyrimo programa

63 EUR Daugiau


Krešėjimo tyrimai

17 EUR Daugiau


Vitaminų ir mikroelementų ištyrimo programa

105 EUR Daugiau


Krauju plintančių ligų programa

60 EUR Daugiau


Virškinimo sistemos ištyrimo programa

54 EUR Daugiau


Lėtinio nuovargio ištyrimo programa

90 EUR Daugiau


Alergijos tyrimas ALEX2

188 EUR Daugiau


Užsisakykite internetu ir gaukite iki 70 EUR nuolaidą

10+

metų 

sėkmingo darbo sveikatos priežiūros srityje

10

aukščiausios kvalifikacijos specialistų

aukščiausios kvalifikacijos specialistų

20 000

pacientų

Daugiau nei 20 000 pacientų konsultuotų mūsų klinikoje

Kodėl Jūs turėtumėte pasirinkti mus

Profesionalus ir rūpestingas personalas

Dirbantis personalas pasižymi aukštu profesionalumu, rūpestingumu ir nuoširdumu.

Aukščiausio lygio specialistų konsultacijos mūsų klinikoje

Mūsų klinikoje konsultuoja puikūs specialistai – ginekologai, kardiologai, vidaus ligų gydytojai, reabilitologai, kineziterapeutai, odontologai ir kt.

Greitas patekimas pas šeimos gydytoją

Jums nereikės laukti ilgose eilėse, mūsų klinikoje Jūs pateksite pas šeimos gydytoją kelių dienų bėgyje, o esant ūmiai ligai – tą pačią ar sekančią dieną.

Pažymos į darbovietę, darbo biržą, ugdymo institucijas

Greitai ir Jums patogiu laiku išduodame pažymas!

KORONAVIRUSO (COVID-19) TESTAVIMAS

1 minutė nuo geležinkelio stoties

DAUGIAU

personalas

Image Description

Laimutė Aničienė

Medicinos registratorė


 
Image Description

Audronė Atgalaitienė

Medicinos registratorė


 
Image Description

Evelina Bogdevičiūtė

Bendrosios praktikos slaugytoja


 
Image Description

Donata Lenkevič

Bendrosios praktikos slaugytoja


 

Živilė Vasiljeva

Bendrosios praktikos slaugytoja

 
Atsiliepimai iš mūsų vertingų klientų apie kliniką.

Atsiliepimai

mūsų klinika

Esame sudarę sutartis su šiomis draudimo bendrovėmis::

KONTAKTAI

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti mūsų medicinos centre!

Įmonės rekvizitai pavedimui atlikti :

VšĮ Krikščionių medicinos centras Įm.kodas : 186708649 SEB banko sąskaita: LT31 7044 0600 0437 0748

El. paštas: ADMINISTRACIJA:
vilnius@1kmc.lt
El. paštas: REGISTRATŪRA:
registratura@1kmc.lt
Telefonas:
+37052078137
Adresas:
Geležinkelio g. 6, vilnius, lietuva

PALIKTI UŽKLAUSĄ

We use cookies
Cookie preferences
Below you may find information about the purposes for which we and our partners use cookies and process data. You can exercise your preferences for processing, and/or see details on our partners' websites.
Analytical cookies Disable all
Functional cookies
Other cookies
Sutinku tik su slapukais ir privatumo politika Learn more about our cookie policy.
Change preferences Accept all
Cookies